Akcijos kaina (eurais)
Paskutinė akcijos kaina
Laikas Kaina Pokytis
15:46:03 1.090 € 0.00 %
Daugiau

Bendri kontaktai

 
 
TEO LT, AB
Lvovo g. 25, LT-03501 Vilnius
Tel.  (8 5) 262 15 11; 1511
Faks. (8 5) 212 66 65
 

 

PareigosVardas, pavardėEl. paštas/telefonas
Generalinis direktorius Kęstutis Šliužas kestutis.sliuzas@teo.lt
Verslo klientų vadovas Aleksandras Samuchovas aleksandr.samuchov@teo.lt
Privačių klientų vadovas Nerijus Ivanauskas nerijus.ivanauskas@teo.lt
Technologijų ir IT vadovas Andrius Šemeškevičius andrius.semeskevicius@teo.lt
Finansų ir strateginio planavimo vadovas Lars Bolin lars.bolin@teo.lt
Personalo vadovas Ramūnas Bagdonas ramunas.bagdonas@teo.lt
Teisės reikalų vadovė Eglė Gudalytė-Harvey egle.gydelyte@teo.lt
Korporatyvinių reikalų vadovas Antanas Bubnelis antanas.bubnelis@teo.lt
Procesų vadovė Giedrė Tarbūnienė giedre.tarbuniene@teo.lt
Rizikų valdymo vadovas Vytautas Bučinskas vytautas.bucinskas@teo.lt
Vidaus audito vadovas Kastytis Kmitas kastytis.kmitas@teo.lt
Atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis audrius.stasiulaitis@teo.lt
tel. (8 5) 236 7019
Ryšių su investuotojais vadovas Darius Džiaugys darius.dziaugys@teo.lt
tel. (8 5) 236 7878
Socialinės atsakomybės plėtros vadovė Renata Gaudinskaitė renata.gaudinskaite@teo.lt
tel. (8 5) 236 7318

 

 

Rašykite mums el. paštu

 

Pateikti CV    Atlikti praktiką  (tel. (8 5) 236 7663)

 

Tiekėjams  

 


 

 

Ukmergės g. 223, LT-07156 Vilnius
Tel. 8 (5) 236 8301
Faks. 8 (5) 278 3322
El. p. info@lintel.lt

 

PareigosVardas, pavardėEl. paštas/telefonas
Vadovas Renaldas Radvila renaldas.radvila@teo.lt
Išorės klientų padalinio vadovas Aurimas Klimavičius aurimas.klimavicius@lintel.lt
tel. (8 5) 236 8303

 

 

Pateikti CV arba užpildyti anketą