EN
Akcijos kaina (eurais)
Paskutinė akcijos kaina
Laikas Kaina Pokytis
- 0.820 € 0.00 %
Daugiau
 
Pagalba
Klientų aptarnavimo skyriai

Apie elektronines sąskaitas

 
Kodėl elektroninės sąskaitos – geriau?
Jums kyla rūpesčių dėl popierinių sąskaitų – jos pasimeta, Jums ne visada laiku jas pristato, neturite sąskaitos su savimi, kai tik pasitaiko patogesnė proga ją apmokėti?
Siūlome puikų sprendimą – atsisakykite popierinių sąskaitų − tapkite savitarnos svetainės „Mano TEO“ vartotojais ir užsisakykite elektroniniu būdu teikiamas sąskaitas adresu www.manoteo.lt :
  • svetainėje sąskaitos pateikiamos PDF formatu ir yra identiškos popierinėms sąskaitoms; jeigu reikia, galite atsispausdinti;
  • taip pat pateikiame  sąskaitas XPS formatu, pasirašytas elektroniniu parašu. Elektroninis parašas užtikrina sąskaitos nepakeičiamumą, nes yra apsaugotas SSL sertifikatu, įsigytu iš plačiai žinomos ir patikimos sertifikavimo įmonės GlobalSign.
Svetainėje bet kuriuo paros metu galėsite patogiai apmokėti sąskaitas, pasidomėti savo skambučių srautu ar užsisakyti papildomų TEO paslaugų − taip sutaupysite brangų savo laiką!
 
Pasinaudokite ir kitomis svetainės „Mano TEO“ teikiamomis galimybėmis ir pranašumais:
  • čia nemokamai pateikiami detalūs pokalbių sąrašai;
  • galėsite kontroliuoti savo išlaidas, nes matysite, kiek prakalbėjote einamąjį mėnesį;
  • nekaupiamos popierinės sąskaitos ir Jūs prisidedate prie gamtos išteklių tausojimo;
  • neišeidami iš namų savarankiškai, be papildomų sutarčių, galite užsisakyti, pakeisti bei atsisakyti atitinkamų paslaugų;
  • galite rasti tik Jums skirtus asmeninius pasiūlymus ir kitas TEO naujienas.
Dar vienas svarbus aspektas, dėl kurio TEO maloniai kviečia savo klientus užsisakyti elektronines sąskaitas, yra gamtos išteklių taupymas. Atsisakę popierinių sąskaitų, jei jos nėra būtinos Jūsų veiklai, sutaupysime tonas popieriaus, neišdeginsime dešimčių litrų degalų ir neišmesime į atmosferą daug kubinių metrų CO2 – tai didžiulė pagalba šiuo metu vargstančiai gamtai. Tausokime gamtą kartu!