2013 m. vasaris

 

 • Kviečiame į naujus Teo namus „Facebook“ profilyje „Namai su Teo“. Tai vieta, kur galėsite dalintis savo džiaugsmais ir rūpesčiais, o  draugiška šeima, puikiai išmananti Teo paslaugas ir technologijas, konsultuos, kaip jomis naudotis, atsakys į jums rūpimus klausimus.

 •  

  Jeigu steigtume televizijos „Interaktyvioji GALA“ gerbėjų klubą, kauniškis Giedrius Kondratas, ko gero, būtų vienas didžiausių šios televizijos mėgėjų. Jis sako, kad pagal savo funkcijas ir kokybę ir pagal tai, kaip ji yra sparčiai tobulinama, tai yra analogų Lietuvoje neturinti televizijos paslauga.  O labiausiai mėgstama Giedriaus funkcija – galimybė įsirašyti laidas.

 • Sausį televizijoje „Interaktyvioji GALA“ jau galėjote pastebėti naują pirmą Lietuvoje televizijos parduotuvės  kanalą „TOP SHOP TV“. Juo visą parą bus transliuojama prekių reklama, tad ją galėsite žiūrėti ir norimas prekes išsirinkti jums patogiu laiku.

 • Vasarį videonuomos filmoteka bus papildyta daugybe senų gerų rusiškų filmų. Šįkart jums pristatyti atrinkome keletą ypač jausmingų kino juostų, kurių herojai – ar verkia jie, ar juokiasi – tai daro iki pat širdies gelmių. Tebus jie skirti vasario 14-ajai, šv. Valentino dienai.

 •  

  Labai ačiū visiems, kurie siuntėte savo istorijas konkursui „Skambutis, pakeitęs gyvenimą“. Nuo praeitų metų rugsėjo į mūsų paštą keliavo linksmi ir pamokantys klientų pasakojimai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Konkurse nugalėjo G. Čiutos istorija apie lemtingą nepažįstamosios skambutį, kuris tapo draugystės ir meilės pradžia.

 • Konkurse „Skambutis, pakeitęs gyvenimą“ laimėtojo G. Čiutos iš Molėtų istorija. Jos autoriui atiteks modernus belaidis telefonas. Skelbiame sutrumpintą konkusro nugalėtojo rašinį.

 • Šiais metas Užgavėnes švęsime  vasario 12 dieną. O per jas, kaip žinia, reikia gerai pavalgyti, kad būtume sotūs ir stiprūs visus metus. Tradiciškai šią dieną visi kertame blynus, o kiekvienas mūsų turime savo mėgstamus. Internete šįkart paieškojome, kokie blynai galėtų patikti mamoms, tėčiams ir vaikams.

Atgal