Teo.ltNamamsInternetasInternetas Marijampolėje

Internetas Marijampolėje

Teo – interneto tiekėjas Marijampolėje, savo klientams teikiantis papildomas paslaugas nemokamai. Juk Teo internetas daugiau nei greitis. Tai ir „Interneto apsauga", ir „Saugykla", ir Wi-Fi, ir „Laiko kontrolė".

Domina!

Dar daugiau su Teo internetu

 • Šviesolaidinis internetas Marijampolėje

  Nuolat diegiame modernias tehnologijas, todėl dabar Marijampolės gyventojai gali mėgautis net iki 600 Mb/s greitaveika šviesolaidiniame tinkle. Jei jums užtenka mažesnės spartos, suteikiame galimybę rinktis iš kelių planų, kurių greitis gali siekti iki 100 Mb/s arba iki 300 Mb/s.

 • Plačiajuostis internetas Marijampolėje

  Dabar pažangus šviesolaidinis tinklas padengia didžiąją dalį Lietuvos. Tačiau kai kuriose atokesnėse Marijampolės vietose šviesoladinis tinklas dar nėra įrengtas. Todėl siūlome rinktis plačiajuosčio interneto planus: iki 4 Mb/s, iki 8 Mb/s bei iki 12 Mb/s. Šios interneto spartos pilnai pakanka patogiam naršymui, el. paštui, muzikos ar vaizdo įrašų peržiūrai. Plačiajuostis internetas dengia beveik visą Lietuvos teritoriją. O įsigijus Wi-Fi maršrutizatorių prie interneto gali būti prijungiami keli įrenginiai iškart.

 • Bevielis internetas Marijampolėje

  Siūlome apie 40 Wi-Fi bevielio ryšio taškų Marijampolėje, kurie suteikia galimybę naudotis internetu populiariose miesto vietose: mokymo ir gydymo įstaigose, prekybos centruose, degalinėse ir kitur. Be to, bevieliu ryšiu galite naudotis ir namuose. Kai ryšys kone persekioja, niekas nevaržo jūsų ir artimųjų bendravimo. O turintiems Teo internetą, bevielio interneto paslauga yra nemokama, tereikia užsisakyti paslaugą. Kartą prisijungus prie Teo Wi-Fi jūsų įrenginys įsimins kodą ir prie visų kitų Teo Wi-Fi taškų jungsis automatiškai.

 • Interneto „Laiko kontrolė"

  „Laiko kontrolė" leidžia lengvai nustatyti tam tikras valandas, kada internetas turi neveikti. Kam to reikia? Taip vaikų netrikdys pagunda pasinaudoti interneto paslaugomis: žaisti žaidimus, bendrauti su draugais, kol nėra paruoštos pamokos.

Kodėl verta rinktis „Teo"?

 

Pagalba 24/7
Su Teo darbuotojais galite susisiekti ne tik visą savaitę, bet ir bet kuriuo paros metu. Iškilusios ryšio problemos ne tik neleidžia pramogauti, bet ir gali trukdyti jūsų darbą, todėl siekiame iškart padėti atsiradus nesklandumams.

 

Papildomos paslaugos
Kartu su dauguma šviesolaidinio ir plačiajuosčio interneto planų jums taip pat prieinamos papildomos Teo paslaugos: bevielis internetas namuose ir mieste, interneto apsauga, 300 GB saugykla bei laiko kontrolė.

 

„Mano Teo" savitarna - viskas kaip ant delno
Savitarnoje galite lengvai tvarkyti sąskaitas ir atsiskaityti už paslaugas, pirmi sužinoti apie specialius pasiūlymus bei aktyvuoti jums priklausančias nemokamas paslaugas ir naudotis jomis nedelsiant.

Klientai kalba

„Prieš ganėtinai ilgą laiko tarpą naudojausi Teo teikiamomis interneto paslaugomis ir nebuvai labai patenkintas. Dabar ir vėl teko sugrįžti pas jus, ir likau nustebęs, kiek viskas pažengė į priekį.

Šiuo metu turbūt neatsirastų geresnių pasiūlymų iš kitų tiekėjų. Atsižvelgiant į tai, siūlyčiau jūsų paslaugas draugui ne vien dėl geros kainos ir puikios interneto spartos, bet ir dėl pažangos, kuria tikriausiai pasižymėsite ir ateityje!"Norite užsisakyti? Reikia konsultacijos?

Palikite mums savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime šiandien.
Taip pat norėčiau gauti Omnitel pasiūlymus.
Atsisiųsime Jums SMS žinutę su prašymu patvirtini savo sutikimą. Sutikimas galios 3 mėn.

Užpildydami formą sutinkate gauti Teo pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie Teo paslaugas. Pakeisti savo nuomonę (nesutikti) galite Mano Teo arba tel. 1817