Teo.ltNamamsInternetasInternetas Ukmergėje

Internetas Ukmergėje

Teo - patikimas interneto tiekėjas.
Įsigyk internetą jau dabar!

Domina!

Teo internetas – viskas, ko galite tikėtis iš interneto. Tai ne tik spartus šviesoladinis tinklas ir plačiajuostis internetas Ukmergėje, bet ir papildomos paslaugos: „Interneto apsauga", „Saugykla", „Laiko kontrolė", neribotas Wi-Fi bei pagalba visą parą.

Šviesolaidinis internetas Ukmergėje

Pažangiausia tenchonologija – šviesolaidinis tinklas leidžia pamiršti interneto trikdžius ir laukimą, kol „užsikraus" video įrašas Youtube svetainėje. Greitaveikia iki 600 Mb/s panaikina atstumą tarp toli vienas nuo kito esančių artimųjų. Dabar su jais galite susisiekti daug greičiau nei anksčiau. Mokėkite tik už tai, kuo naudojatės – rinkitės šviesolaidinį interneto planą pagal reikalingą interneto greitį: iki 100 Mb/s, iki 300 Mb/s, iki 600 Mb/s.

Dar daugiau su Teo internetu

  • Bevielis internetas Ukmergėje

    Teo turi daugiau nei 3000 Wi-Fi taškų visoje Lietuvoje, veikiančių populiariausiose miestų vietose. Iš jų - iki 30 taškų Ukmergėje. Interneto sparta Wi-Fi taškuose siekia daugmaž 10 Mb/s, o kai kur galima pasinaudoti net 70 Mb/s greičiu. Bevielis internetas Teo klientams leidžia siųstis duomenų kiek nori bei taupyti naršant nemokame ir neribotame bevieliame internete.

  • 300 GB „Saugykla"

    Saugote nuotraukas, dokumentus ir kitus įrašus kompiuteryje? Tuomet jie pavojuje. Netikėtai sugedus kompiuteriui ar mobiliajam telofonui jūsų saugomis duomenys gali būti lengvai prarasti. Naudodamiesi Teo „Saugykla" išsaugosite savo dokumentų atsargines kopijas. Su Teo internetu viską galite saugoti vienoje vietoje ir dalintis ne tik Ukmergėje, bet ir už jos ribų – kur tik veikia internetas.

Kodėl verta rinktis "Teo"?

 

Pagalba 24/7
Teo darbuotojai savo klientams pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu kiekvieną savaitės dieną. Tereikia paskambinti numeriu 1817.

 

„Mano Teo“ savitarna
Galite patys aktyvuoti jums priklausančias nemokamas ar kitas papildomas paslaugas, lengvai atsiskaityti ir tvarkyti sąskaitas. Nebereikia išeiti iš namų – viskas pasiekiama nuotoliniu būdu.

 

Profesionalus aptarnavimas
Daugiau nei 400 profesionalių inžinierių komanda yra nuolat pasiruošusi suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą: padeda sutvarkyti kilusius nesklandumus, paaiškina, kaip naudotis Teo įranga.

„Esu labai patenkinta jūsų teikiamomis paslaugomis. O kai iškilo problema (dingo internetas), jūs labai greitai ją išsprendėte."

„Esame turėję kitus interneto tiekėjus, tai galime palyginti aptarnavimą bei paslaugos kokybę. Kol kas tikrai esame patenkinti jūsų meistrų darbu bei paslaugomis."Norite užsisakyti? Reikia konsultacijos?

Palikite mums savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime šiandien.
Taip pat norėčiau gauti Omnitel pasiūlymus.
Atsisiųsime Jums SMS žinutę su prašymu patvirtini savo sutikimą. Sutikimas galios 3 mėn.

Užpildydami formą sutinkate gauti Teo pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie Teo paslaugas. Pakeisti savo nuomonę (nesutikti) galite Mano Teo arba tel. 1817