EN Kontaktai
Akcijos kaina (eurais)
Paskutinė akcijos kaina
Laikas Kaina Pokytis
14:40:15 0.922 € 0.33 %
Daugiau
Teo.ltApie TeoTrumpai apie „Teo“

Trumpai apie „Teo“

 

TEO LT, AB įmonių grupė yra informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. 
 
„Teo“ yra telekomunikacijų bendrovės „Telia Company AB“ įmonių grupės dalis. „Telia Company“ teikia telekomunikacijų paslaugas Šiaurės ir Baltijos šalyse bei Ispanijoje.
 
Savo veiklą 1992 m. pradėjusi kaip valstybinė įmonė „Lietuvos telekomas“, 1998 m. Bendrovė buvo privatizuota, 60 proc. jos akcijų įsigijus tuomet Švedijos įmonės „Telia“ ir Suomijos įmonės „Sonera“ konsorciumui „Amber Teleholding A/S“. 2002 m. gruodį strateginiai Bendrovės akcininkai susijungė į jungtinę Švedijoje registruotą įmonę „TeliaSonera AB“, kuri nuo 2016 m. balandžio 13 d. vadinasi „Telia Company AB“.

Dabar „Telia Company“ tiesiogiai valdo daugiau nei 88 proc. Bendrovės akcijų.
 
Per keletą metų po privatizacijos Bendrovė sugebėjo iš senos monopolinės valstybinės įmonės tapti viena moderniausių telekomunikacijų bendrovių Rytų ir Vidurio Europoje, orientuotų į klientą, tvirtai  pirmaujančia įvairiose Lietuvos telekomunikacinių paslaugų rinkose.
 
2006 m. Bendrovė pakeitė pavadinimą iš „Lietuvos telekomas“ į „Teo“.
 
Šiandien Bendrovė užima lyderio pozicijas interneto, mokamos televizijos, IT infrastruktūros ir fiksuotojo telefono ryšio rinkose. Esami Bendrovės pajėgumai leidžia pasiūlyti klientams pačias moderniausias technologijas, nenusileidžiant pažangiausiems pasaulio telekomunikacijų rinkos žaidėjams.

2016 m. „Teo“ suvienijo pajėgas su mobiliojo ryšio operatoriumi „Omnitel“ ir pradėjo kurti naujos kartos telekomunikacijų verslą.
 
Bendrovė laikosi socialiai atsakingo verslo strategijos ir daug dėmesio skiria socialinei veiklai.
 
Teo“ vizija – būti geriausiu partneriu bendraujant su nuolat kintančiu pasauliu. Nuolat diegdami moderniausias technologijas, siekiame, kad žmonės, žinios ir pramogos mūsų klientams būtų lengvai ir patogiai pasiekiamos.
 
 
 
Specialus Teo pasiūlymas