Teo.ltNamamsInternetasInternetas Alytuje

Internetas Alytuje

Teo - patikimas interneto tiekėjas.
Įsigyk internetą jau dabar!

Domina!

Greitas, patikimas ir saugus. Taip, tai internetas Alytuje. Tačiau tai dar ne viskas. Interneto paslaugos Alytuje neapsiriboja greičiu. Teo jums siūlo 300 GB „Saugyklos“ planą, neribotą Wi-Fi įvairiose miesto vietose, „Laiko kontrolę“ ir dar daugiau paslaugų su tuo pačiu interneto tiekėju Alytuje.

Šviesolaidinis internetas Alytuje

Šviesolaidinis internetas – ne tik greitis, tai gyvenimo būdas.

Dabar galime pasiūlyti net iki 600 Mb/s interneto spartą Alytuje.
Bei nuolat investuojame į technologijas, didinančias paslaugų kokybę.

Ne visiems gyventojams reikia didelės greitaveikos Alytuje,
tad kam permokėti? Skirtingiems poreikiams – skirtingi šviesolaidinio
interneto planai Alytaus gyventojams: „Premium", „Optimalus Plius" ir „Bazinis".

Dar daugiau su Teo internetu

  • 300 GB „Saugykla“

    Nuotraukos, muzika ir dokumentai nesibaigia, bet baigiasi laisva vieta kompiuteryje. O be to, kompiuteris svarbiai informacijai nėra pati saugiausia laikmena. Netikėti gedimai gali amžiams pradanginti geriausius gyvenimo atsiminimus ir ilgų metų darbus. Dabar visa tai galima išsaugoti vienoje saugioje vietoje internete, nes alytiškiai, turintys Teo interneto planą (išskyrus „Bazinis" ir „Internetas 4"), gali nemokai naudotis 300 GB „Saugykla".

  • Bevielis internetas Alytuje

    Įsigyjus vieną iš Teo interneto planų neribotas belaidis internetas Alytuje prieinamas ir namuose, ir įvairiose miesto vietose. 44 Wi-Fi taškai Alytuje: prekybos centruose, poliklinikose, mokyklose ir kitur. Interneto sparta šiuose taškuose siekia iki 10 Mb/s.

Plačiajuostis internetas Alytuje

Plačiajuosčio interneto greitaveika kur kas mažesnė nei šviesolaidinio interneto, ji gali siekti nuo 4 Mb/s iki 12 Mb/s.

 

Tačiau plačiajuostis internetas dengia beveik visą Lietuvos teritoriją, o tai reiškia, kad internetas Alytaus rajone gali būti pasiekiamas su planais „Internetas 4“, „Internetas 8“, „Internetas 12“ ir „Solo Plius“.

Kodėl verta rinktis "Teo"?

 

Daugiau paslaugų su vienu tiekėju
Pasirinkę Teo ne tik galite užsisakyti interneto ir televizijos planus, bet ir naudotis kitomis paslaugomis: neribotu Wi-Fi mieste ir namuose, „Saugykla", „Laiko kontrole", „Interneto apsauga".

 

Pagalba visą parą
Savo klientams esame pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu – skambinkite numeriu 1817. Juk dangus griūna, kai sutrinka internetas. Taip pat su Teo konsultantais galite susisiekti el. paštu, gyvai internetu arba atvykę Teo saloną.

 

Ne tik greiti, bet ir patikimi
Teo
– interneto paslaugų lyderis Lietuvoje. Ne tik teikiame aukštos kokybės paslaugas, bet ir operatyviai padedame savo klientams išspręsti kilusias problemas, įsiklausome į poreikius.

Klientai kalba

„Žaibiška inžinierių reakcija į įvykusius gedimus. Interneto ryšio pastovumas. Didelė interneto sparta. Nuolatinis paslaugų turinio atnaujinimas."

„Teo visada suteikia reikiamą paslaugą ar informaciją greitai, kompetetingai. Darbuotojai yra labai malonūs ir atsakingi."Norite užsisakyti? Reikia konsultacijos?

Palikite mums savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime šiandien.
Taip pat norėčiau gauti Omnitel pasiūlymus.
Atsisiųsime Jums SMS žinutę su prašymu patvirtini savo sutikimą. Sutikimas galios 3 mėn.

Užpildydami formą sutinkate gauti Teo pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie Teo paslaugas. Pakeisti savo nuomonę (nesutikti) galite Mano Teo arba tel. 1817