Teo.ltNamamsInternetasInternetas Klaipėdoje

Internetas Klaipėdoje

Teo - patikimas interneto tiekėjas.
Įsigyk internetą jau dabar!

Domina!

Teo internetas Klaipėdoje dabar su dar daugiau pasirinkimų. Nuo šiol jūs galite užsakyti ne tik spartųjį iki 600 Mb/s ar bazinį iki 100 Mb/s šviesolaidinį internetą, bet ir naują mūsų planą „Optimalus plius“ su iki 300 Mb/s sparta. Mėgaukitės pramogomis namuose: žiūrėkite didelės apimties video failus internete, klausykitės muzikos, bendraukite su artimaisiais ir draugais.

Belaidis internetas Klaipėdoje

Su naujos kartos įranga, per „Wi-Fi“ savo namuose užsisakę šviesolaidinio interneto planą ,,Optimalus plius“ pasieksite net iki 300 Mb/s greitį. Norite prijungti kelis įrenginius vienu metu? Puiku! Dabar jūsų namuose „Wi-Fi“ internetas Klaipėdoje toks spartus, kad net ir su keliais įrenginiais gali veikti itin greitai. Belaidį internetą jums garantuos Teo „Wi-Fi“ maršrutizatorius, kurį galite įsigyti kartu su Teo internetu arba nuomoti, o internetas pasieks jus ir Klaipėdos užmiestyje.

 

Beje, ar žinojote, kad su Teo ,,Wi-Fi“ bevieliu internetu be papildomų mokesčių galėsite mėgautis tiek namie, tiek mieste. Klaipėdoje yra apie 250 „Teo Wi-Fi“ taškų, kuriuose veikia Teo internetas. Be papildomų mokesčių naršykite prekybos centruose, kavinėse, gydymo įstaigose, degalinėse ir kitur – nebėra trukdžių bendrauti.

Dar daugiau su Teo internetu

  • Interneto apsauga

    Teo „Interneto apsauga" užtikrina saugų naršymą internete aptikdama naujausius virusus ir užkirsdama jiems kelią. Naudodami šią paslaugą taip pat galite blokuoti netinkamo turinio puslapius, prie kurių neturėtų prieiti vaikai.

  • Nustatykite interneto valandas vaikams

    Su laiko kontrolės paslauga galite patys lengvai nustatyti valandas, kada internetas turi veikti ir kada ne. Pasirūpinkite, kad vaikai saikingai naudotųsi pramogomis, kurias teikia internetas.

Kokiuose Klaipėdos rajonuose prieinamas Teo internetas?

Internetas Klaipėdoje prieinamas šiuose rajonuose: Žardėje, Smeltėje, Gedminuose, Lypkiuose, Rumpšiškėse, Centre, Sendvaryje, Luizėje, Tauralaukyje, Labrenciškėse, Melnragėje, Smiltynėje. Priklausomai nuo techninių galimybių, taip pat prieinamas ir internetas Klaipėdos rajone.

Kodėl "Teo"?

24/7 paslaugų teikimas ir priežiūra
Suprantame, kaip sunku gyventi be interneto, todėl interneto
įrengimo darbus Klaipėdoje atliekame greitai, o savo klientus
aptarnaujame septynias dienas per savaitę.

Daugiau nei greitis
Teo šviesolaidinio interneto sparta Klaipėdoje siekia net iki 600 Mb/s.
Artimieji užsienyje, o jūs Klaipėdoje? Tai ne problema. Diegiame
modernias technologijas – naikiname atstumą tarp toli vienas nuo
kito esančių draugų ar artimųjų.

Jums padeda profesionalai
Teo darbuotojai yra sertifikuoti specialistai, pasiruošę atsakyti į
visus jūsų klausimus ir pašalinti techninius trukdžius.
Jūs kreipiatės – mes atsakome.