Teo.ltNamamsInternetasInternetas Panevėžyje

Internetas Panevėžyje

Teo - patikimas interneto tiekėjas.
Įsigyk internetą jau dabar!

Domina!

Panevėžiečiams dažnai turime išskirtinių pasiūlymų – užpildykite „Gauti Teo pasiūlymą“ formą ir mūsų konsultantas su jumis susisieks vos per kelias valandas. Juk žinote, kad Teo interneto paslaugos Panevėžyje yra daugiau nei greitis, nes jūs taip pat gaunate daug papildomų paslaugų. Domina internetas Panevėžio rajone? Puiku, mes pasiruošę jums padėti.

Belaidis internetas Panevėžyje

Tapę Teo interneto klientais, tiek namuose, tiek mieste „Wi-Fi“ internetu galėsite mėgautis be papildomų mokesčių. Panevėžio mieste yra apie 100 Teo „Wi-Fi“ taškų, tad be papildomų mokesčių internetu naudositės tiek kavinėse, senamiestyje, mokyklose ir kitose vietose – išnaudokite visas belaidžio interneto Panevėžyje galimybes.


Beje, ar žinojote, jog su „Optimalus plius“ šviesolaidinio interneto planu ir naujuoju maršrutizatoriumi per „Wi-Fi“ galite pasiekti net iki 300 Mb/s greitį? Tai net iki 6 kartų greičiau nei iki šiol buvęs standartas – iki 50 Mb/s bevielis Teo internetas Panevėžyje. Interneto greičio poreikiai keičiasi, gal verta keisti ir interneto tiekėją Panevėžyje? Užpildykite žemiau esančią formą ir mūsų konsultantai su jumis susisieks.

Dar daugiau su Teo internetu

 • 300 GB saugykla

  Saugokite duomenis debesų kompiuterijoje. Su dauguma Teo interneto planų jūs taip pat gausite 300 GB saugyklą debesyse. Nuotraukos, įrašai ir dokumentai bus saugūs ir juos galėsite pasiekti iš bet kokio prie interneto prijungto kompiuterio ar išmanaus įrenginio.

 • Interneto apsauga

  Tikriausiai girdėjote apie virusų sugadintus failus ir programas. Užkirskite tam kelią su internetu iš Teo. „Interneto apsauga" atpažįsta naujausius virusus ir laiko juos toliau nuo jūsų kompiuterio. Dar geriau – ji gali apsaugoti ir jūsų internetinius atsiskaitymus, tad naršydami internete galite jaustis saugūs.

 • Laiko kontrolė

  Su laiko kontrole galėsite kontroliuoti interneto veikimo laiką savo namuose. Lengvai ir paprastai nustatysite keik ir kada turi veikti jūsų internetas. Tai puiki priemonė užtikrinti, kad pamokos ir miegas gautų reikiamą laiko kiekį.

 • Patikimas interneto tiekėjas Panevėžyje

  Internetą Panevėžyje galime įvesti šiose seniūnaitijose: Rožyno, Pramonės, Nevėžio, Parko, Senvagės, Kniaudiškių g., Katedros g., Sodų, Pilėnų g., Skaistakalnio. Taip pat galimos ir interneto paslaugos Panevėžio rajone. Užpildykite registracijos formą ir sulaukite pasiūlymo.

Kodėl „Teo“?


24/7 pagalba

Mes pasiruošę jums padėti 24 valandas per parą.
Skambinkite 1817 bet kuriuo metu.

Patikimumas
Interneto rinkos lyderio pozicija ir skandinaviški darbo principai
mus įpareigoja teikti patikimas ir aukščiausio lygio paslaugas.

Profesionalai
Sertifikuoti Teo specialistai pasiruošę pašalinti visus techninius
trukdžius. Mums rūpi, jog jūs galėtumėte mėgautis nepertraukiamu
interneto ryšiu.Norite užsisakyti? Reikia konsultacijos?

Palikite mums savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime šiandien.
Taip pat norėčiau gauti Omnitel pasiūlymus.
Atsisiųsime Jums SMS žinutę su prašymu patvirtini savo sutikimą. Sutikimas galios 3 mėn.

Užpildydami formą sutinkate gauti Teo pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie Teo paslaugas. Pakeisti savo nuomonę (nesutikti) galite Mano Teo arba tel. 1817