Teo.ltNamamsInternetasInternetas Šiauliuose

Internetas Šiauliuose

Teo - patikimas interneto tiekėjas.
Įsigyk internetą jau dabar!

Domina!

Šiauliuose galite rinktis iš šviesolaidinio ir plačiajuosčio interneto. Pagrindinis skirtumas tarp šių technologijų yra greitis – šviesolaidinis internetas daug greitesnis (plačiau apie tai skaitykite žemiau). Tačiau su Teo internetu jūs gaunate daugiau nei greitį. Taip pat galite mėgautis ir keturiomis papildomomis paslaugomis be papildomų mokesčių.

Bevielis (Wi-Fi) internetas Šiauliuose ir kitos paslaugos

Viena populiariausių papildomų Teo paslaugų yra bevielis, ar kitaip sakant, belaidis internetas namuose ir mieste. Šiauliuose Teo turi apie 110 „Wi-Fi“ taškų.

 

Užsisakę internetą, visais atvejais šiose vietose internetu be papildomų mokesčių galėsite mėgautis bent 3 mėnesius, o jei užsakysite bet kurį planą išskyrus „Bazinis“ ar „Internetas 4“ – šiuose taškuose bevielis internetas Šiauliuose be papildomų mokesčių jus lydės visą laiką, kol būsite Teo klientas.

 

Visoje Lietuvoje yra daugiau nei 3000 Teo „Wi-Fi“ taškų, tad nemokamas internetas jūsų laukia ir už Šiaulių ribos. Kitos papildomos paslaugos yra „Interneto apsauga“, „300 GB saugykla“ ir „Laiko kontrolė“.

Šviesolaidinis internetas Šiauliuose

Šviesolaidinis internetas šiai dienai yra pažangiausia interneto technologija, kurios dėka galite naudotis net iki 600 Mb/s sparta.

 

 

Duomenys yra perduodami optiniais kabeliais, tad šios technologijos galimybės itin didelės, o interneto ryšys patikimas ir stabilus.

 

 

Teo nuolatos plečia šį tinklą, kad dideliu greičiu galėtų mėgautis kuo daugiau Šiauliečių. Šiuo metu galite rinktis iš 3 Teo šviesolaidinio interneto planų: iki 600 Mb/s, iki 300 Mb/s ir iki 100 Mb/s spartos.

Plačiajuostis internetas Šiauliuose


Plačiajuosčio interneto technologija yra senesnė, tad jos galimybės ribotos. Didžiausias greitis, kurį šiuo metu galite turėti pasirinkę plačiajuostį internetą Šiauliuose, yra iki 12 Mb/s. Didžiausias šios technologijos privalumas tas, kad plačiajuostis internetas dengia beveik visą Lietuvos teritoriją ir pasiekia gyventojus ten, kur nėra galimybės naudotis šviesolaidiniu internetu.

Patikimas interneto tiekėjas Šiauliuose

Internetą Šiauliuose galime įvesti Bačiūnuose, Gubernijoje, Margiuose, Medelyne, Rėkyve ir kitose miesto dalyse. Taip pat galimos ir interneto paslaugos Šiaulių rajone. Užpildykite registracijos formą ir sulaukite pasiūlymo.

Kodėl Teo?

24/7 aptarnavimas
Jei kyla problemų, mes pasiruošę jums padėti 24 valandas
per parą, 7 dienas per savaitę. Paskambinkite 1817 ir mūsų
inžinierių komanda pasirūpins, kad jūsų internetas veiktų sklandžiai.

Papildomos paslaugos
Kartu su Teo internetu jūs taip pat galite gauti ir papildomų
paslaugų paketą. Tai yra belaidis internetas namuose ir mieste,
interneto apsauga, duomenų saugykla ir interneto veikimo kontrolė.
Visa tai – be papildomų mokesčių.

Profesionalus aptarnavimas
Daugiau nei 400 profesionalių inžinierių komanda yra pasiruošusi
suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą. Mums svarbus
jūsų pasitenkinimas.Norite užsisakyti? Reikia konsultacijos?

Palikite mums savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime šiandien.
Taip pat norėčiau gauti Omnitel pasiūlymus.
Atsisiųsime Jums SMS žinutę su prašymu patvirtini savo sutikimą. Sutikimas galios 3 mėn.

Užpildydami formą sutinkate gauti Teo pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie Teo paslaugas. Pakeisti savo nuomonę (nesutikti) galite Mano Teo arba tel. 1817