EN Kontaktai
 
Teo.ltVersluiNaujienosNaujienosArchyvasInterneto piktavaliams pirštinę meta visapusė Teo „Mega apsauga“

Interneto piktavaliams pirštinę meta visapusė Teo „Mega apsauga“

 

  

Pasaulyje kasdien sukuriami tūkstančiai naujų virusų, piktavaliai nuolat tobulina įsilaužimų į sistemas mechanizmus.

 

Norėdamos išvengti žalos, ir įmonės, ir pavieniai asmenys, ieškodami galimų apsisaugojimo nuo grėsmių internete būdų,  paslaugų teikėjams kelia vis didesnius saugumo reikalavimus.

 

 

V. Lipkevičius, Teo atstovas: „Informacijos kiekis ne tik įmonių kompiuterių sistemose, bet ir internetinėje erdvėje, turint omenyje ir debesų kompiuterijos sprendimus, nuolat didėja, be to, ir pati informacija tampa vertingesnė ir brangesnė. Tad ir patiriama žala, nesisaugant nuo interneto piktavalių, tik didės“.  

 

„Įmonės ne visada  apskaičiuoja, kokios finansinės žalos patyrė dėl to, kad dėl piktavalių atakos kurį laiką neveikė jo interneto svetainė, – sako Teo Verslo klientų rinkodaros departamento Paslaugų plėtros skyriaus vadovas Vidas Lipkevičius. – Tačiau kai kurios interneto grėsmės, pavyzdžiui, duomenų vagystė gali privesti ir prie visiško fiasko“.

 

Vagiami slapti duomenys

 

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, Lietuvos interneto naudotojai pernai IV ketvirtį daugiausia susidūrė su kenkėjiška programine įranga ir kompiuterių užvaldymo atvejais, kai kompiuteriai, vartotojui to nežinant,  įtraukiami į vadinamąjį „botnet“ tinklą ir jais imama manipuliuoti. Pastebėta, kad paskutiniais praeitų metų mėnesiais  buvo padidėjęs „DNSChanger“ kenkėjiškos programinės įrangos aktyvumas – jis šimtus kartų viršijo įprastinius kiekius Lietuvoje. RRT teigimu, užkrėstame kompiuteryje „DNSChanger“ pakeičia srities vardų struktūros (angl. Domain Name System, DNS) nustatymus ir nukreipia naudotojo duomenų srautą − tokiu būdu gali būti atskleisti naudotojo asmeniniai duomenys (pavyzdžiui, prisijungimo prie elektroninės bankininkystės) arba pateikta pakeista tinklalapio informacija.

 

Saugosi 2 proc. įmonių

 

Teo turimais duomenimis, 7 iš 10 Lietuvos įmonių naudojasi antivirusinėmis programomis.  Visgi  į kompiuterius įdiegta antivirusinė programa šiuo metu neužtikrina visapusiškos įmonės virtualiai saugomos informacijos apsaugos. Tik du procentai šalies įmonių naudojasi visapusiškomis apsaugos sistemomis, kurios ne tik apsaugo kompiuterius nuo internete esančių virusų, bet užtveria kelią, kad į įmonės tinklą negalėtų patekti įsilaužėliai bei šnipinėjimo programos. Tokios sistemos, palyginti su antivirusinėmis programomis, pranašesnės tuo, kad filtruoja visą interneto srautą, patenkantį į įmonės vidinį tinklą. Kaip rodo praktika, IT saugumu labiau rūpinasi didžiosios Lietuvos kompanijos.

 

Iš Teo – aukščiausiojo lygio apsauga

 

Teo šiuo metu savo klientams už prieinamą kainą gali pasiūlyti visavertį apsaugos sprendimą, kuris pritaikomas prie kliento poreikių. Priklausomai nuo verslo pobūdžio, ir vidutinio ar smulkaus verslo įmonės gali rinktis aukščiausiojo lygio apsaugą.

 

Teo verslo interneto sprendimas „Mega apsauga“ – tai interneto saugumo įrenginių nuoma ir priežiūra. Įmonių vidinio tinklo saugumą užtikrina pagal paslaugos sąlygas teikiama ir prižiūrima pasaulyje pripažinto amerikiečių interneto saugumo sprendimų gamintojo „Fortinet“ įranga „FortiGate“. Ši įranga užtikrina visavertę įeinančio interneto srauto apsaugą. Vienam interneto įvadui apsaugoti užtenka vieno „FortiGate“ įrenginio, kurio specifikaciją galite pasirinkti pagal jūsų įmonės poreikius.

 

Paslauga „Mega apsauga“ saugos jūsų įmonės tinklą nuo šių interneto grėsmių: 

  • Įsilaužymų ir duomenų vagystės. Įmonės valdomas vidinis tinklas bus visiškai apsaugotas nuo įsilaužimų ir DDoS atakų.
  • Interneto virusų. Visi prie interneto prijungti kompiuteriai bus apsaugoti nuo interneto virusų, trojos arklių ir pan.
  • Nepageidaujamų el. laiškų.
  • Pavojingų interneto puslapių. Turėsite galimybę uždrausti priėjimą prie interneto puslapių pagal jūsų iš anksto numatytas kategorijas.
  • Kenksmingų programų. Nuodugnus tinkle siunčiamų paketų analizavimas leis identifikuoti bet kokią programą ir pagal numatytas taisykles ją uždrausti.

 Apsaugoti įmonės tinklą su Teo „Mega apsaugos“ įranga – paprasta!

 

Daugiau apie paslaugą – TEOVERSLAS.LT  ir mokamu tel. 1816.

 

Renata Alauskaitė

Atgal į naujienų sąrašą
Specialus Teo pasiūlymas