EN Kontaktai

Nemokamas pristatymas

  • Prekių pristatymas nemokamas.
  • Prekė į Jūsų namus bus pristatyta per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo. Išimtiniais atvejais (pvz., jeigu užsakomos prekės nėra sandėlyje) su jumis bus suderintas kitas pristatymo terminas. Apie tai jus informuosime iš anksto.
  • Prekę gali priimti tik prekę užsakęs asmuo.
  • Atvykus kurjeriui, atidžiai apžiūrėkite ar nepažeista prekės pakuotė. Klientas priėmęs pakuotę su pažeista pakuote prisiima kylančią riziką dėl galimo prekės pažeidimo.
  • Jūs turite atidžiai patikrinti prekę ar nėra defektų, sužalojimų, sugadinimų, ir, juos pastebėjęs, ne vėliau kaip per 1-ą darbo dieną po Prekės pirkimo-pardavimo sutarties (pavyzdys) pasirašymo dienos kreiptis Teo tel. 1817. Skambutis iš Teo tinklo nemokamas. Kitais atvejais laikoma, kad jūs priėmėte prekę ir pripažinote ją tinkama.
  • Per 14 d. nuo prekės gavimo ir įrangos pirkimo-pardavimo sutaries pasirašymo dienos galite grąžinti nepatikusias prekes paskambinę tel. 1817. Atgal priimamos tik nenaudotos, nepažeistos, pilnos komplektacijos ir originalioje nepažeistoje pakuotėje esančios prekės. Norint grąžinti įrangą, prašome supakuoti grąžinamą prekę taip, kad siuntimo metu ji ir originali dėžutė nebūtų pažeista, t.y. įdėkite ją į papildomą dėžę su popieriumi, tvarkingai užklijuokite. Taip pat užpildykite ir prie prekės pridėkite grąžinimo aktą (pavyzdys). 
 
Specialus Teo pasiūlymas
Preliminari pirkimo išsimokėtinai su „General Financing“ mėnesio įmoka apskaičiuota šiomis sąlygomis: Pavyzdžiui, kai TEO prekių ir paslaugų kaina 460 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėnesių laikotarpiui, o avansas – 0 Eur, metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 %, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, mėnesio įmoka – 38.31 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 460 Eur.