EN Kontaktai
1
2
3
  • Televizorius ir kompiuterio monitorius viename su ant sienos tvirtinamu stovu.
  • Nedidelis ir praktiškas, puikiai tinka studijoms, bendrabučių kambariams ir nedideliems butams.
  • Plataus žiūrėjimo kampas (178°) .
  • Sporto režimas („Sports Mode“) leidžia padalyti ekraną į 9 sritis ir priartinti norimą detalę neprarandant vaizdo kokybės.
  • Galimybė žiūrėti turinį USB laikmenos.
Mokėjimo terminas
Mokėti iš karto
12 mėn.
24 mėn.

6 70 Eur/mėn.

7.50 Eur/mėn.

Pilna prekės kaina 160,80 Eur. Finansavimo sąlygos
Panašios prekės
43" (109 cm), LED, 1300 PQI, Ultra HD, Smart

21 90 Eur /mėn.

49" (124 cm), LED, 800 PQI, Full HD, Smart, lenktas

22 90 Eur/mėn.

29.90
40" (102 cm), LED, 1400 PQI, Ultra HD, Smart, lenktas

21 50 Eur /mėn.

49" (124 cm), LED, 400 PQI, Full HD, Smart

21 90 Eur/mėn.

28.50
Aprašymas

Tobulas monitoriaus ir televizoriaus derinys

 

Žiūrėkite televizijos programas ir patogiai dirbkite turėdami gražų prietaisą. TE310 supaprastina daugelio užduočių veikseną ir leidžia lengvai persijungti iš AK monitoriaus režimo į televizoriaus režimą arba sujungti abu režimus padalijant ekraną per pusę. Kam pirkti du prietaisus, kai užtenka vieno?

 

Platus žiūrėjimo kampas

 

TE310 turi 178° plataus žiūrėjimo kampą tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kad žiūrėti būtų itin patogu. Dėl plataus žiūrėjimo kampo vaizdo kokybė nesiskirs žiūrint bet kokiu kampu, taigi šis monitorius puikiai tinka žiūrėti tiek filmus, tiek nuotraukas.

 

Paprasta daugelio užduočių veiksena – iš karto mėgaukitės turiniu

 

  • PIP+: vienu metu žiūrėkite vaizdo medžiagą ir atlikite kitas užduotis naudodami „Picture-in-Picture Plus“ (vaizdas vaizde plius). Antrąjį langą galite sumažinti, kad užimtų vos 25% ekrano, ir keisti jo vietą.
  • „ConnectShare™“: žiūrėkite filmus, nuotraukas, klausykitės muzikos neįjungę savo AK. Tiesiog prijunkite standųjį diską ar atmintuką prie monitoriaus USB lizdo ir viskas.
  • 2 HDMI prievadai: prijunkite įvairius prietaisus, pavyzdžiui, žaidimų kompiuterius, „Blu-ray“ leistuvus ir garso / vaizdo įrangą. Paprasta daugelio užduočių veiksena – iš karto mėgaukitės turiniu  

 

Kokybiškesnės sporto varžybos

 

Sporto režimas („Sports Mode“), sukurtas sporto fanams, leidžia dar labiau mėgautis mėgstamomis sporto šakomis. Dėl geresnės vaizdo kokybės nepraleisite nė vieno smūgio ar įvarčio. Galite net padalyti ekraną į 9 sritis ir priartinti jūsų mėgstamą sportininką neprarandant vaizdo kokybės, kad galėtumėte iš arčiau stebėti jo kamuolio valdymo įgūdžius bei kontraversiškiausius rungtynių epizodus. O dėl optimizuoto garso kambaryje pasijusite kaip stadione. Matykite, girdėkite ir jauskite sporto varžybas dar tikroviškiau nei iki šiol.

 

Dvejopos funkcijos gembė: monitorių galima pastatyti ant stovo arba pritvirtinti prie sienos.

 

Dėl TE310 išmanaus dizaino tvirtinimo sistemos nebereikia pirkti atskiro VESA sieninio stovo komplekto. Monitoriaus stovas prisitvirtina prie išimamosios gembės, kurią taip pat galima naudoti norint monitorių pritvirtinti prie sienos. Be to, monitoriaus stovas yra išlinkęs į išorę ir pagerina iš užpakalinėje dalyje esančių garsiakalbių sklindantį garsą. TE310 daugiafunkcė gembė leidžia patogiai įrengti monitorių taip, kaip norite.

 
Specialus Teo pasiūlymas
Preliminari pirkimo išsimokėtinai su „General Financing“ mėnesio įmoka apskaičiuota šiomis sąlygomis: Pavyzdžiui, kai TEO prekių ir paslaugų kaina 460 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėnesių laikotarpiui, o avansas – 0 Eur, metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 %, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, mėnesio įmoka – 38.31 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 460 Eur.