EN Kontaktai

Samsung UE55KS8002

Grįžti į prekių sąrašą
1
2
3
  • „Ultra HD Premium“ standarto 55 colių (139 cm) ekrano išmanusis SUHD televizorius.
  • 360 dizainas - mažiau laidų, daugiau grožio. 
  • „Quantum dot“ ekranas, užtikrinantis ryškų ir tikrovišką vaizdą.
  • „HDR 1000“ leidžia matyti kiekvieną detalę tiek šviesiame, tiek tamsiame fone.
  • Su atspindžius mažinančia „Ultra Black“ technologija.
Mokėjimo terminas
12 mėn.
24 mėn.

65 90 Eur/mėn.

76.90 Eur/mėn.

Pilna prekės kaina 1581,60 Eur. Finansavimo sąlygos
Panašios prekės
43" (109 cm), LED, 1300 PQI, Ultra HD, Smart

21 90 Eur /mėn.

49" (124 cm), LED, 800 PQI, Full HD, Smart, lenktas

22 90 Eur/mėn.

29.90
23.6" (60 cm), LED, HD

6 70 Eur/mėn.

7.50
40" (102 cm), LED, 1400 PQI, Ultra HD, Smart, lenktas

21 50 Eur /mėn.

Aprašymas

Tikroviškas, naujoviškas Quantum dot ekranas

 

SUHD televizorius su Quantum dot ekranu laužo tradicijas ir nustato naujus malonaus žiūrėjimo standartus. Dėl milijardo atspalvių vaizdai atgyja. Pribloškiantis šviesos ir tamsos kontrastas atskleidžia detales, kurių anksčiau nepastebėdavote. Ekranas yra ilgaamžis ir ekologiškas (sudėtyje nėra kadmio).

 

Quantum Dot color

 

Užmerkite akis ir įsivaizduokite spalvingiausią sceną. Atsimerkite ir pamatykite ją SUHD televizoriaus ekrane. Firminė Quantum dot technologija rodo tikrovišką pasaulį, atkurdama 64 kartus daugiau spalvų už įprastą televizorių.

 

HDR 1000

 

Kadangi High Dynamic Range technologija sukuria iki 1 000 nitų ryškumą, matote visas smulkmenas. Visas iki vienos. Nakties sodrumas, šviesos sluoksniai. Viskas, ką matote realiajame pasaulyje, atgyja Quantum dot ekrane iki smulkiausių detalių.

 

Ultra Black

 

Televizorius sugeria iš išorės sklindančią šviesą, todėl nebėra nepageidaujamų ekrano atspindžių. O Samsung išskirtinė Black technologija praleidžia šviesą iš televizoriaus ekrano, todėl matote tik tą šviesą, kurią ir turite matyti.

 

Nepriekaištingas UHD pritemdymas

 

Spalvų blokai ekrane analizuojami atskirai, siekiant užtikrinti tikrovišką kokybę. Televizoriaus technologijoms optimizavus spalvas ir kontrastą, jūsų mėgstama televizijos laida dar niekada neatrodė taip gražiai.

 

Ieškokite mažiau, mėgaukitės daugiau

 

Įjunkite televizorių ir viską, ko reikia, pamatysite ekrane. Srautiniu būdu rodomi filmai, žaidimai, o gal tiesioginė transliacija – turinį pakeisite taip pat lengvai, kaip kanalą. Tai taip paprasta ir intuityvu. Be to, tereikia vieno nuotolinio valdymo pultelio.

 

Smart Hub

 

Tiek daug turinio iš tiek daug šaltinių. Naudodami Smart Hub viską rasite vienoje vietoje tiesiog įjungę televizorių. Persijungti nuo vieno šaltinio prie kito labai paprasta, keisti televizoriaus nuostatas – vaikų žaidimas.

 

Smart View

 

Įdiekite Smart View programėlę savo išmaniajame telefone ir AK, kad galėtumėte bendrinti prietaisuose esantį turinį Samsung televizoriuje. Nuotraukos, vaizdo klipai, muzika – daug smagiau mėgautis šiuo turiniu didesniame ekrane.

 

Vienas valdymo pultelis

 

Valdyti visus prie televizoriaus prijungtus prietaisus dar niekada nebuvo lengviau. Valdymo pultelis One Remote yra viskas, ko reikia. Vienas pultelis visiems prijungtiems prietaisams valdyti.

 

Automatinis aptikimas

 

Į televizoriaus HDMI lizdą įjungti prietaisai bus automatiškai atpažinti ir pavaizduoti ekrane suprantamomis piktogramomis ir pavadinimais. Kad būtų patogiau, Samsung One Remote Control veikia iš karto, nereikia atlikti sąrankos.

 

* One Remote Control funkcijai reikia interneto ryšio, ji gali būti neprieinama kai kuriuose regionuose ir kai kuriomis kalbomis.

* One Remote Control ir automatinio aptikimo funkcijos gali būti nepalaikomos tam tikrų prietaisų, prijungtų prie Samsung Smart televizoriaus.

 

Visapusiškai gražus - kraštai be rėmų

 

SUHD televizorius yra tebesitęsiančios kelionės tobulumo link rezultatas. Kiekvienas aparatinės įrangos elementas buvo peržiūrėtas, kad naujasis televizorius puoštų jūsų namus tiek įjungtas, tiek išjungtas. Taip pat gerokai pasistengėme kurdami minimalistinį rėmelio dizainą, kad televizorius neblaškytų dėmesio.

 

360° dizainas

 

SUHD televizorius buvo sukurtas taip, kad darytų įspūdį iš visų kampų, nes mes suprantame, jog televizorius yra neatsiejama interjero dalis. Pašalinome nereikalingus elementus ir pagražinome smulkmenas, kad televizorius puikiai derėtų bet kokioje gyvenamojoje erdvėje.

 

Dizainas be rėmelių

 

Niekas neturi blaškyti dėmesio žiūrint televizorių. Vadovaudamiesi šia mintimi pašalinome visus elementus, galinčius trukdyti mėgautis vaizdu, ir sukūrėme ekraną be rėmelių.

 
Specialus Teo pasiūlymas
Preliminari pirkimo išsimokėtinai su „General Financing“ mėnesio įmoka apskaičiuota šiomis sąlygomis: Pavyzdžiui, kai TEO prekių ir paslaugų kaina 460 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėnesių laikotarpiui, o avansas – 0 Eur, metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0 %, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, mėnesio įmoka – 38.31 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 460 Eur.