EN Kontaktai
Akcijos kaina (eurais)
Paskutinė akcijos kaina
Laikas Kaina Pokytis
14:09:48 0.939 € 0.00 %
Daugiau
Teo.lt„Namai su TEO“„Teo pasaulis“ Nr.8 (52), 2010 m. rugpjūtisNaujas planas „Šalyje plius“ – ilgiems pokalbiams su artimaisiais visuose šalies fiksuotuose tinkluose

„Teo pasaulis“ Nr.8 (52), 2010 m. rugpjūtis

 

Naujas planas „Šalyje plius“ – ilgiems pokalbiams su artimaisiais visuose šalies fiksuotuose tinkluose

Jeigu Jūsų artimieji yra kito fiksuotojo ryšio tinklo abonentai, nuo šiol jiems papildomai nieko nemokėdami galite skambinti su nauju pokalbių planu „Šalyje plius“.
Planas per mėnesį suteikia 300 nemokamų pokalbių minučių su Lietuvos bet kurio operatoriaus fiksuotojo ryšio abonentais.
  • Už pokalbius nieko papildomai mokėti nereikės, skambinant ir vietiniais, ir tarpmiestiniais numeriais.
  • Skambinti galima ir Teo tinkle,  ir į  kitus fiksuotojo ryšio tinklus, neatsižvelgiant į tai,  kuriame šalies mieste yra kito fiksuotojo ryšio tinklo abonentas.
  • Išnaudojus nemokamas minutes, taikomi standartiniai tarifai.
  • Plano mėnesinis mokestis – 29,90 Lt.
 
Užsisakius planą „Šalyje plius“, skambinant į mobiliojo ryšio tinklus taip pat taikomos itin palankios sąlygos – 0,19 Lt/min. tarifas ne piko ir 0,35 Lt/min. piko metu*.

Jeigu dažnai skambinate artimiesiems į kitus fiksuotojo ryšio tinklus, savo turimą pokalbių planą galite pasikeisti į naująjį „Šalyje plius“.  Vienkartinis plano aktyvinimo ar keitimo mokestis – 10,99 Lt.

Skambinkite artimiesiems fiksuotojo ryšio tinkle papildomai už tai nemokėdami! 

*Pikas, kai skambinama į mobiliojo ryšio tinklus, – visomis savaitės dienomis nuo 8 val. iki 20 val. Ne pikas – visomis savaitės dienomis nuo 20 val. iki 8 val. 
 
Daugiau informacijos apie VOX paslaugas ir jų užsakymas – www.vox.lt arba tel. 1817.
Atgal
Specialus Teo pasiūlymas